O mnie…

fbt

Magda Maliborska przewodnik na twojej drodze zmiany,
coach, mentor

Pracuję z ludźmi, którzy czują niezadowolenie z ważnych dla nich obszarów życia, są przytłoczeni przez trudne emocje oraz powtarzające się w ich życiu schematy i sytuacje, z którymi sobie nie radzą i nie wiedzą jak to zmienić.

Pomagam ludziom przejść przez zmiany, które są nieuchronną częścią życia oraz zarządzać nimi by mogli w pełni wyrażać siebie w życiu osobistym i zawodowym. Pomagam odnaleźć życiową równowagę, pogłębić znajomość samego siebie, działać w zgodzie z własnymi wartościami, przede wszystkim poprzez pracę z emocjami oraz blokującymi programami w podświadomości.


Jako przewodnik na twojej drodze zmiany pomagam Ci odkryć i zmienić ograniczające Cię programy i schematy postępowania oraz nauczę Cię stosować odpowiednie narzędzia i strategie aby poradzić sobie z trudnymi emocjami samodzielnie.

Pracuję metodą holistyczną, która zakłada całościowy rozwój człowieka w zgodzie z jego światem wartości. Jestem absolwentką akredytowanych przez Izbę Coachingu podyplomowych studiów Coaching i Mentoring na UMCS w Lublinie. Zawodowo rozwijam się również tematyce psychobiologii, uwalniania zablokowanych emocji oraz w pracy z neuroplastycznością mózgu do kreowanie nowego, lepszego życia.
Prywatnie mama nastolatki z dużym bagażem życiowego doświadczenia.

Prowadzę sesje indywidualne online.


Zapisy:

e-mail: magda.maliborska@gmail.com

Tel. 606 390 739