Nasza historia…

Nasza historia zaczęła się dość zwyczajnie, jak jedna z wielu. Poznałyśmy się na studiach podyplomowych, jednak akcja nabiera rozpędu dopiero cztery miesiące później. Był styczeń 2017, niby przypadkowy zbieg okoliczności, jak myślałyśmy wtedy, związany ze sprawami zdrowotnymi skrzyżował nasze drogi i dał początek naszej współpracy.


Od tego się zaczęło… Wspólne rozmowy, sesje, dyskusje merytoryczne, wymiana doświadczeń i narzędzi toczyły się nie raz do późnych godzin nocnych. To one dawały nam energię, chęć i pomysły do działania oraz wiarę, że to dobra droga, kierunek którym podążamy. Coaching okazał się mostem, po którym musiałyśmy przejść żeby zobaczyć więcej i dalej.


To był czas szukania, poznawania, testowania coraz to nowszych
metod i narzędzi, które wprowadzają
totalną zmianę emocji, schematów i przekonań w naszym życiu. Każdego dnia aż do dzisiaj stawiamy kolejne kroki na tej drodze.


Przełomowe wydarzenie nastąpiło 15 listopada 2018 roku
kiedy to bez żadnego wcześniejszego porozumienia podjęłyśmy
każda osobno identyczną decyzję, o czym dowiedziałyśmy się później, że praca z
emocjami, schematami i przekonaniami jest kluczowa dla totalnej zmiany naszego życia. To był idealny moment żeby połączyć siły i właśnie wtedy zrodził się pomysł stworzenia wspólnego projektu Totalna Zmiana – emocje, schematy, przekonania, dzięki któremu będziemy mogły dzielić się z Tobą tym wszystkim co zgromadziłyśmy w naszej niesamowitej skrzyni, która wypełniona jest po brzegi.


Ty również znajdziesz w niej dla siebie skarb z pełną instrukcją obsługi, który będziesz mógł zabrać i zastosować w swoim życiu.
Metody, narzędzia i techniki, z których korzystamy w trakcie prowadzonych przez nas indywidualnych sesji online oparte są
o naukowe teorie i badania, ale co najważniejsze ich skuteczność potwierdzona jest w życiu naszym i naszych klientów.

 

Pozdrawiamy Cię serdecznie i zapraszamy do kontaktu z nami.
Magda i Agata